NELER YAPARIZ?

Hizmetlerimiz

Genellikle firmaların logo, antetli a4 kağıt, antetli zarf, kartvizit, teklif/sunum dosyasından oluşan temel evrakları oluşturulması ve tasarlanmasıdır. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus bunların birbiri ile arasındaki konsept ve tasarım bütünlüğüdür. Bu evrakların yanı sıra personel yaka kartı, ambalajlar, promosyon ürünleri ve benzer materyaller de kurumsal kimliğe dahil edilebilir.

Logo Tasarımı

Logo boyutu ve renkleri

Antetli kağıt tasarımı

Zarf tasarımı

Tebrik kartı tasarımı

Dosya tasarımı

Bloknot Tasarımı

Ajanda Tasarımı

Takvim Tasarımı

Çıkartma ve promosyon tasarımı

Personel kartı tasarımı

Personel takip formları

Çoğu tasarım şirketlerinin en büyük eksiği durumundaki baskı uzmanlığı departmanına sahibiz. Baskı için matbaa desteği her zaman mevcuttur. Katalog, broşür, ambalaj gibi baskı süreciyle son bulan hizmet alanlarını yakından takip eden ofset uzmanlığı gerektiren teknik takip olanağına sahiptir. Sadece tasarım sürecini değil tasarımın ürüne dönüşme sürecini ve kuruma teslim edilmesi hizmetini kurum adına takip eder.

Görsel mesajların en etkili şekilde hedef gruplara ulaştırılmasında, bu mesajların sunuluş tarzları çok önemli rol oynar. Bu alandaki en önemli unsur ise grafik tasarımdır. Bir grafik çalışmanın alışılmışın dışına çıkabilen ve yaratıcı fikirlerin ürünü olması, mesajın kolayca algılanmasını sağlaması gerekir. Ajansımız bünyesinde başarılı tasarım ve grafikerlerden oluşan yaratıcı ekibimiz bu konuda Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır.

Basın İlan Tasarımları

OutDoor, Indoor Reklamlar Tasarımlar

Afiş ve ilan tasarımları

Araç üzeri giydirme tasarımlar

Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarımı yapıyoruz. Genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en çok özen gösterdiğimiz özelliklerin başında yer aldığını söyleyebiliriz. Gereksiz ayrıntılardan son derece uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir.

Yeni nesil tasarım olarak adlandırılan web tasarımları; daha büyük linkler, geniş ve ferah bir sayfa, kullanımı son derece kolay ve estetik çalışmalarımızı referanslarımızdan görebilirsiniz. Tüm web tasarımı projelerini kendi bünyemizde yaptığımız için, hepsinin çalışma dosyaları bizde bulunmaktadır. Değiştirilebilinecek kesitler özenle seçildiği için, istenildiği takdir de bölümlerde değişiklik yapılabilir. Böylece sitenin şablonuna dokunmadan görünümünü değiştirmek son derece modern ve güncel kalmasını sağlayabiliyoruz. Günümüz teknoloji ile yaptığımız web tasarımı projeleri uzun süre şirketinizi temsil edebilir. Faaliyet gösterdiğiniz sektörünüzün en iyi web tasarımını yapmaya çalışıyoruz. Yenileme süreci çok rahat 5 yıl süre alabiliyor.